Stuku Puku! Bim bam BOM!

Warsztaty umuzykalniające dla najmłodszych

Zapraszamy na zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych... i nie tylko. Przez godzinę razem stworzymy prawdziwą muzyczną ucztę.

Będziemy poznawać instrumenty, grać na nich, tworzyć je, a także, co bardzo ważne sami wydawać z siebie mnóstwo dźwięków.

Wszystko to będzie ściśle połączone z ruchem. Jest do idealny czas dla zwiększenia więzi pomiędzy dzieckiem i opiekunem, a także rewelacyjny sposób do wyrażenia siebie poprzez muzykę. Zawsze motywujemy rodziców i opiekunów do czynnego udziału w zajęciach, aby bawili się muzyką razem z dziećmi. Podczas zajęć stworzymy przestrzeń do legalnego hałasowania w sposób, jaki tylko przyjdzie nam do głowy.

Już wiele lat temu został udowodniony pozytywny wpływ muzyki na rozwój dziecka. Aby był on jak największy musi być zrównoważony. Na zajęciach wykorzystywane są utwory muzyczne z różnych gatunków aby móc właściwie rozwijać zmysł słuchu. Będziemy ćwiczyć rytmikę za pomocą różnego rodzaju tempa i różnymi sposobami. Komunikacja i mowa będzie stymulowana za pomocą dźwięków i sylab i gestów. Będzie też dużo ruchu, utrwalania części ciała i.... I co nam jeszcze Twoja fantazja podpowie.

WTOREK:

16:30 - 17:30 grupa od 6 miesiąca życia do lat 4

Koszt warsztatów to 140 zł miesięcznie (zajęcia odbywają raz w tygodniu)

warsztaty muzyczne mysłowice
Zajęcia prowadzi Karolina Dłubisz- pedagożka specjalna, mama 14 miesięcznego Karolka, konsultantka młodych Mam, muzyczka z pasją,  logopedka.

Dlaczego zajęcia Stuku PUKU, Bim Bam BOM są wyjątkowe?

logopedia mysłowice

Na naszych zajęciach umuzykalniających:


👉
jest dużo swobody, wchodzisz w zabawę jak Ci się podoba, nie ma przymusu.

 

👉  jest mnóstwo prostych sylab  i dźwięków, a mało tekstów do zapamiętania.

 

👉  jest motywacja i pochwały. Nie ma ocen!

 

👉 nie wydajemy poleceń a wzmacniamy poczucie sprawczości.

 

👉 maluchy podczas zabawy zdobędą nowe informacje o otaczającym świecie.