Pierwsze kreatywne urodzinki w Domowych Warsztatach

with Brak komentarzy

Urodzinki z motywem Krainy Lodu

Domowe Warsztaty to miejsce, w którym możesz zorganizować kreatywne urodzinki dla swojego dziecka i jego przyjaciół. Nasza pierwsza solenizantka Basia wymarzyła sobie 6 urodzinki w Karinie Lodu. Naszym zadaniem było zamrozić Domowe Warsztaty i zamienić w bajkową salę zabaw. Dekoracje to nasza specjalność. Natychmiast w ruch poszedł papier, tiul, brokat i cała masa wstążek w lodowych odcieniach. Powstały papierowe śnieżynki, rozety i girlanda ze wstążek, tiulowe pompony, które nie tylko sprawdziły się jako dekoracja sali ale sprawiły dzieciom ogromną frajdę i stały się pretekstem do zabawy. Naszym celem było wykreowanie miejsca zgodnego z upodobaniami solenizantki, tak żeby w tym ważnym dla siebie dniu poczuła się wyjątkowo i zachowała ten dzień w pamięci jako magiczne, pełne radości wydarzenie.

Kreatywne warsztaty urodzinowe

Warsztaty to ciekawa alternatywa dla urodzinowych atrakcji, których nie brakuje w Domowych Warsztatach. Tematyka warsztatów jest dostosowana do wieku i preferencji solenizantów.  Temat i rodzaj warsztatów zostaje wcześniej ustalony z rodzicami lub samym solenizantem. Na urodzinkach Basi dziewczynki wykonały srebrne korony, obsypane brokatem i cekinami, których nie powstydziłaby się żadna księżniczka a chłopaki za to zrobili czapeczki urodzinowe przypominające ukochanego bałwanka Olafa. Powstałe prace stały się elementem przebrania i uatrakcyjniły zabawę dzieci.

Co jeszcze?

Szeroki wachlarz atrakcji sprawia, że zabawa urodzinowa staje się niepowtarzalnym wydarzeniem.  Solenizantka oraz jej mali goście z przyjemnością skorzystali z malowania buziek, tu dziecięca wyobraźnia granic nie ma i tak oto dzieci zamieniły się w misie, kosmiczne pieski, "matkę naturę" czy elfa. Profesjonalnie wykonany makijaż przez utalentowaną animatorkę Joannę z Imagio Art Studio sprawił, że dzieci szybko weszły w swoje "role". Oczywiście był czas na wielki tort i moc życzeń a tańcom  i zabawom w kolorowym konfetti  nie było końca.  Jedną z wybranych przez Basię atrakcji była śnieżna piniata, która dostarczyła dzieciom wiele emocji i rozrywki. Każde z dzieci jako prezent od solenizantki i pamiątkę wydarzenia zabrało do domu wykonane przez siebie prace oraz zdjęcie wykonane podczas przyjęcia aparatem Fuji IInstax do fotografii natychmiastowej (typu polaroid).
Wyjątkowe chwile zostały uwiecznione na fotografiach wykonanych przez Igę z Never Ending Stories.

 

Pełna oferta urodzinek znajduje się tutaj ---> KREATYWNE URODZINKI W DOMOWYCH WARSZTATACH
Ale już teraz możesz zapytać o szczegóły i zarezerwować termin ---> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Leave a Reply