Kreatywne urodziny Bartusia- Lego Party

with Brak komentarzy

Motyw przewodni kreatywnych urodzin- klocki Lego

Od ustalenia motywu przewodniego zaczyna się każda rozmowa z klientem zainteresowanym organizacją urodzin w Domowych Warsztatach. To bardzo ważne poznać upodobania solenizanta, by dzień jego urodzin uczynić wyjątkowym. Bartuś jest fanem klocków Lego i nie wyobrażał sobie urodzin w innym klimacie. Zaproszeni goście- paczka przyjaciół, same chłopaki. Po wszystkich dziewczęcych urodzinkach, wyzwaniem było  nie zawieść oczekiwań fanów Lego. Nasza pracownia kocha wyzwania, więc z radością zabraliśmy się do przygotowań urodzin Bartusia.

Warsztaty plastyczne dla chłopaków

Chłopcy na warsztatach mieli do wykonania maski przedstawiające różne wcielenia twarzy figurek Lego, mogli dobierać różne miny postaci i charakteryzację. Oczywiście wyobraźnia dzieci poszła zdecydowanie dalej i powstały również całe postacie figurek. Na co dzień w pracowni stoją białe stoły, w dniu Lego Party zamieniły się w wielką makietę miasta. Do wcześniej przygotowanych ulic, chłopaki dorysowywali elementy miasta takie jak domy, drzewa, stacje benzynowe, posterunki policji, restauracje, parki. Jedną z atrakcji warsztatowych było składanie samochodów z klocków lego. Gdy każdy z gości złożył swoje autko, mogli rozpocząć wyścigi i przejażdżki na wcześniej przygotowanej makiecie miasta. Czas upłynął na wesołej zabawie i kreatywnych działaniach.

Dekoracje i piniata – spójna całość

Kolory przewodnie wybrane przez solenizanta to żółty, niebieski, zielony i czerwony. W tych kolorach zostały wykonane wszystkie dekoracje, na które składały się papierowe rozety, kolorowe girlandy, girlanda z imieniem Bartuś, baloniki. Piniata przedstawiała gigantyczny klocek lego i jak zwykle dostarczyła wszystkim niezwykle dużo emocji i zabawy. Jednym z elementów dekoracji była również postać figurki lego, była to dekoracja interaktywna-  dawała możliwość zabawy: chłopcy na zmianę zawiązywali sobie oczy chustką. Zadanie polegało na dopasowaniu elementów ubioru oraz elementów twarzy figurki w odpowiednie miejsce na planszy.
Całą imprezę uwieczniła Iga z Never Ending Stories. Urodzinowy fotoreportaż to piękna pamiątka, która pozwoli w dowolnym momencie powrócić wspomnieniom świetnej zabawy.

Pełna oferta urodzinek znajduje się tutaj —> KREATYWNE URODZINKI W DOMOWYCH WARSZTATACH
Już teraz możesz zapytać o szczegóły i zarezerwować termin —> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Leave a Reply