Kreatywne urodzinki w klimacie rodeo

with Brak komentarzy

Kreatywne urodzinki w klimacie rodeo

Zuzia uwielbia konie, ta pasja miała odzwierciedlenie w wyborze tematu na jej urodzinki. Wystrój wnętrz nawiązywał do sielskiego klimatu rodeo. Nie zabrakło girland i rozet w kolorach natury i czerni na specjalne życzenie solenizantki. Słodki stół ozdobiły: naturalne płótno, dynie, drewniane plastry, lampki i dedykowane napisy.  Każdy gość na przywitanie mógł przypiąć sobie gwiazdę szeryfa, ubrać opaskę z kowbojskim mini kapeluszem i założyć charakterystyczną bandamkę. Niektóre dziewczynki przyszły przebrane za kowbojki.

Moc warsztatów

Na warsztatach każdy wykonał swojego konika na patyku. Do zadań gości należało: dorobienie konikowi grzywy, narysowanie oczek, doszycie uszek. Dziewczynki chętnie ozdabiały swoje koniki kolorowymi wstążeczkami, by nadać im indywidualny charakter. Potem pozostało już tylko wypchanie koników antyalergicznym puszkiem- co zawsze jest przyjemnym momentem podczas wykonywania zabawek i przymocowanie do patyka. Zwierzątka bardzo spodobały się dziewczyną a  Domowe Warsztaty na jakiś czas zamieniły się w wybieg dla koników. Kolejnym kreatywnym zadaniem było ozdabianie drewnianych podków na szczęście. Powstały kolorowe talizmany dla każdego z gości.

Malowanie buziek, sesja fotograficzna, gry i zabawy

Zuzia zaplanowała dla swoich gości dodatkową atrakcję, jaką na kreatywnych urodzinkach jest malowanie buziek. Profesjonalne makijaże dziewczynkom wykonała Joanna z ImagioArtStudio. Na twarzach gości zagościły pełne kolorów, brokatu i cekinów koniki, co dodatkowo podkreśliło temat imprezy. Pięknie wymalowane dziewczynki zrobiły sobie sesję aparatem Instax mini do fotografii natychmiastowej. Zuzia podarowała powstałe portrety swoim gościom.

Czas kreatywnych urodzinek uatrakcyjniała gra w „Przypnij ogon”. Każdy z graczy z przewiązanymi chustką oczami stara się trafić najbliżej właściwego miejsca. Było bardzo dużo śmiechu przy tej konkurencji. Dziewczyny mogły się również wykazać sprawnością rzucając wielkimi podkowami do celu.

Przepiękne zdjęcia na kreatywnych urodzinkach, wykonała Iga z Never Ending Stories.

Zobacz pełną ofertę: Kreatywne urodzinki w Domowych Warsztatach

Leave a Reply