Kreatywne urodzinki Oliwki

with Brak komentarzy

Urodzinki z motywem bajki „Psi Patrol”

Oliwia zadecydowała, że jej 5 urodzinki nie mogą obyć się bez motywu ulubionej bajki Psi Patrol. Wybrana kolorystyka urodzinowego  party to czerwony, niebieski i żółty i to w niej postały dekoracje sali zabaw i warsztatów oraz stołu na poczęstunek. Ściany ozdobiły rozety, girlandy i oczywiście mnóstwo balonów. Aby lepiej podkreślić tematykę imprezy na ścianach i stole pojawiły się ślady psich łapek i kostki. Na nas największe wrażenie robi moment, kiedy dziecko przechodzi przez próg Domowych Warsztatów i już wie, że to jego impreza, jego wyjątkowy dzień.

Warsztaty podczas urodzin

Ulubiona postacią z Bajki „Psi Patrol” dla Oliwki jest Skye, dlatego to właśnie jej odznakę wykonali goście podczas warsztatów.  Odznaka pilotki powstała z różowej oraz srebrnej pianki w postaci zawieszki na szyję. Dodatkowo, każda z dziewczynek zrobiła maskę przedstawiającą bohaterkę Skye. Warsztaty plastyczne to moment na wspólną pracę w formię zabawy i chwilą na odpoczynek pomiędzy zabawami urodzinowymi. Dzieci wspólnie z animatorkami integrowały się z pełną kolorów chustą animacyjną co doskonale pobudziło małych  gości do dalszej zabawy. W prezencie od mamy Oliwia dostała piękny tort z bohaterami „Psiego Patrolu”. Były tańce i śpiewy w kolorowym konfetti i cała moc śmiechu.

Jakie dodatkowe atrakcje

Na urodzinki Oliwii powstała piniata przedstawiająca hydrant, nawiązujący do jej ulubionej bajki. Dzieci uwielbiają tą atrakcję. Tym razem rozbicie piniaty nie było takie proste, ale z pomocą wszystkich dzieci udało wydobyć się niespodzianki ukryte w środku. Każda piniata w Domowych Warsztatach jest wykonywana ręcznie i dedykowana solenizantce.

Do dyspozycji dzieci był nasz aparat Instax do wykonywania fotografii natychmiastowej. Każda z dziewczynek mogła poczuć się jak prawdziwy fotograf i wykonać samodzielnie zdjęcia.

Całość imprezy uwieczniła Iga z Never Ending Stories. Reportaż z urodzin to przepiękna pamiątka, która pozwoli powracać do wyjątkowych wspomnień.

 

Zobacz  Pierwsze Kreatywne urodzinki w Domowych Warsztatach z motywem bajki „Kraina Lodu”

Leave a Reply