Kosmiczne urodzinki

with Brak komentarzy

Urodziny w galaktyce

Solenizantka nie miała wątpliwości jaki wybrać temat na swoje 11 urodziny- ma być kosmicznie. No i było kosmicznie. Z sufitu zwisały planety a na ścianie zawisł materiał z ręcznie malowanym wszechświatem. Gwiezdne konstelacje, kolory nieba, złota, czerni, złote konfetti-  to wszystko żeby podkreślić charakter urodzin.

To musiały być kreatywne urodziny

Natasza jest stałą bywalczynią naszych warsztatów, więc poprzeczka została postawiona wysoko. Jakie warsztaty wybrać dla nastolatek? Oczywiście zalazła się na to odpowiedź: warsztaty szycia modnych worko- plecaków z galaktycznego materiału. To był strzał w dziesiątkę. Dziewczyny z zainteresowaniem krok po kroku uszyły sobie plecak z podszewką. Dla niektórych była to okazja by po raz pierwszy uszyć coś na maszynie. Satysfakcja i duma z siebie gwarantowana. Plecaki na pewno będą przypominać gościom o kosmicznych urodzinkach.

Piniata – planeta Jowisz

Zdecydowanie to jedna z moich ulubionych piniat. Wykonałam ją metodą paper mache, potem została ręcznie pomalowana ale efekt nie był satysfakcjonujący, dlatego w ruch poszły spraye a na koniec błyszczący lakier z dodatkiem brokatu. Poświeciłam jej dużo uwagi ale sądząc po reakcji solenizantki- było warto.

Przepiękne zdjęcia na kreatywnych urodzinkach, wykonała Sabina z http://www.fioufiou.pl.

Zobacz pełną ofertę: Kreatywne urodzinki w Domowych Warsztatach

Leave a Reply