Dziewczęce urodzinki Lilki

with Brak komentarzy

 

Dziewczęce sprawy

Ustalanie tematu przewodniego na dziewczęce urodzinki Lilki było nie lada wyzwaniem, wszak ukończenie 9 lat to poważna sprawa;). Zaproszeni goście to najbliższe przyjaciółki solenizantki, miało być dziewczęco, zabawnie i koniecznie z możliwością wykonania makijażu przed tańcami. Uwielbiamy wyzwania, dlatego Domowe Warsztaty przeobraziły się w salon piękności. Dziewczyny świetnie się bawiły wymyślając coraz to ciekawsze makijaże. Impreza urodzinowa to dobra okazja, by pozwolić dziecku na więcej swobody i zorganizować zabawę taką, jaką sobie wymarzyło.

A na warsztatach kolorowe wianki

Na warsztatach każda z dziewczyn uplotła dla siebie wianek z kolorowych, piankowych kwiatów.  Wybór rodzajów i kolorystyki kwiatów był duży, co pozwoliło na stworzenie bardzo spersonalizowanych ozdób. Kreatywne zadanie szybko stało się dobrą zabawą, a nas zachwyciła różnorodność powstałych wianków, które oczywiście każda z uczestniczących w zabawie dziewczyn mogła zabrać do domu.  Dziewczyny w makijażach i ślicznych wianuszkach bardzo chętnie bawiły się przy ulubionej muzyce oraz uczyły układów tanecznych.

Piniata liść monstera

Piniata specjalnie dla Lilki została wykonana w kształcie modnego w tym sezonie motywu liścia monstera w pasującej kolorystyce urodzin: różu i złota. Staramy się by każde urodziny były niepowtarzalne zarówno w dekoracjach jak i prowadzonych warsztatach a wybrana piniata była dopełnieniem motywu przewodniego. Dzieci uwielbiają tą część imprezy, a wspólne rozbijanie piniaty jest zawsze pełne emocji.

Jedną z atrakcji, była sesja zdjęciowa wykonana aparatem do fotografii natychmiastowej Instax mini, dziewczyny po kolei robiły sobie nawzajem zdjęcia, dzięki czemu każda z nich wyszła z urodzin z pamiątkową fotografią. Ściana ozdobiona papierowymi olbrzymimi kwiatami i złotymi liśćmi doskonale sprawdziła się jako tło do dziewczęcej sesji. Całą imprezę uwieczniła Iga z Never Ending Stories. Urodzinowy fotoreportaż jest bez wątpienia pamiątką na całe życie i pozwoli powrócić do beztroskich chwil, których życzymy Lilce w życiu jak najwięcej.

Pełna oferta urodzinek znajduje się tutaj —> KREATYWNE URODZINKI W DOMOWYCH WARSZTATACH
Już teraz możesz zapytać o szczegóły i zarezerwować termin —> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Leave a Reply